NEWSY

1 dzień temu

W poniedziałek mastering a dziś premiera na YT. Wspaniały utwór Antoniny Krzysztoń.

Dziękuję Antoninie, Marcinowi, Mateuszowi, Michałowi i Ani za owocną współpracę.
A wszystkim miłego słuchania!!

youtu.be/-pd6L4Rz7iU„Modlitwa o poranku” - słowa, muzyka, śpiew: Antonina Krzysztoń Piosenka powstawała w samotności kwarantanny. Wyszła spod pióra Antoniny Krzysztoń, która zdr...
... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

 

Comment on Facebook

5 dni temu

Power Mac G4 niezawodny towarzysz pracy i rozrywki. Po wielu latach wzorowej służby odchodzi na zasłużoną emeryturę. Ciepły kąt w Izbie Pamięci i uwolnienie od kabla sieciowego:). Kto miał ten zrozumie. RIP ... Zobacz więcejZobacz mniej

Power Mac G4 niezawodny towarzysz pracy i rozrywki. Po wielu latach wzorowej służby odchodzi na zasłużoną emeryturę. Ciepły kąt w Izbie Pamięci i uwolnienie od kabla sieciowego:). Kto miał ten zrozumie. RIP

1 tydzień temu

Dziś kolejny evergreen z kolekcji Asfalt Records. Odsłuch test pressa do dwu płytowego wydawnictwa Płomień 81 "Na zawsze będzie płonął" O datę premiery winyla pytajcie w Asfalt Shopie. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś kolejny evergreen z kolekcji Asfalt Records. Odsłuch test pressa do dwu płytowego wydawnictwa Płomień 81 Na zawsze będzie płonął O datę premiery winyla pytajcie w Asfalt Shopie.Image attachment

1 tydzień temu

Kamień milowy polskiego HipHopu. We współpracy z Asfalt Records przygotowałem mastering do winylowej edycji Fisz "Polepione dźwięki" Dziękuję za współpracę.
Miłego słuchania!!!

Notka wydawcy:

Kilka tygodni po 20-tej rocznicy wydania płyty ukazuje się jej pierwsza winylowa edycja.

Solowy debiut Fisza wyprodukowany przez Emade. Płyta, która nieodwracalnie zmieniła obraz polskiej sceny HipHopowej. Polska płyta roku 2000 miesięcznika "Fluid", Machiner za "płytę niszową 2000 r.", dwie nominacje do Fryderyków 2000 (płyta Rap/HipHop i debiut) to tylko niektóre z wyróżnień jakie spotkały ten album:
"Jedna z najlepszych hiphopowych płyt jakie dotychczas ukazały się w Polsce" Machina 7/2000

Płyta została wytłoczona na 180 gramowym ("heavy") czarnym krążku w technice direct metal mastering (DMM) opracowanej przez firmy Neumann i Teldec (Telefunken-Decca) przy prędkości zapisu 33 1/3 obrotów na minutę. Specjalny mastering tej edycji wykonał Grzegorz Piwkowski.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Kamień milowy polskiego HipHopu. We współpracy z Asfalt Records przygotowałem mastering do winylowej edycji Fisz Polepione dźwięki Dziękuję za współpracę.
Miłego słuchania!!!

Notka wydawcy:

Kilka tygodni po 20-tej rocznicy wydania płyty ukazuje się jej pierwsza winylowa edycja.

Solowy debiut Fisza wyprodukowany przez Emade. Płyta, która nieodwracalnie zmieniła obraz polskiej sceny HipHopowej. Polska płyta roku 2000 miesięcznika Fluid, Machiner za płytę niszową 2000 r., dwie nominacje do Fryderyków 2000 (płyta Rap/HipHop i debiut) to tylko niektóre z wyróżnień jakie spotkały ten album:
Jedna z najlepszych hiphopowych płyt jakie dotychczas ukazały się w Polsce Machina 7/2000

Płyta została wytłoczona na 180 gramowym (heavy) czarnym krążku w technice direct metal mastering (DMM) opracowanej przez firmy Neumann i Teldec (Telefunken-Decca) przy prędkości zapisu 33 1/3 obrotów na minutę. Specjalny mastering tej edycji wykonał Grzegorz Piwkowski.

3 tygodni temu

Już za kilka dni premiera LP MIŁOŚĆ" Otsochodzi.

Dziękuję chłopakom z Asfalt Records za zaufanie i świetną współpracę.

Oto notka wydawcy:
Limitowana edycja specjalna płyty Miłość w formacie LP, ukazuje się na pięknym transparentnym krążku w kolorze czerwonym, w nakładzie jedynie 300 egz. Limit na jednego kupującego 2szt. Mastering edycji LP przygotował Grzegorz Piwkowski.

"Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ."

Otsochodzi

--

"MIŁOŚĆ" to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty "Nowy Kolor". Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu "Slam". Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Już za kilka dni premiera LP MIŁOŚĆ Otsochodzi.

Dziękuję chłopakom z Asfalt Records za zaufanie i świetną współpracę.

Oto notka wydawcy:
Limitowana edycja specjalna płyty Miłość w formacie LP, ukazuje się na pięknym transparentnym krążku w kolorze czerwonym, w nakładzie jedynie 300 egz.    Limit na jednego kupującego 2szt. Mastering edycji LP przygotował Grzegorz Piwkowski.

Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać - dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzykę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.

Otsochodzi

--

MIŁOŚĆ to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty Nowy Kolor. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu Slam. Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

 

Comment on Facebook

https://youtu.be/3Qi1K9kAZ9M

Zobacz więcej